Kadeřnictví Glanz

manikura - modelace nehtu

Kadeřnictví Manikúra Nehtová modeláž

Nabízené služby:

Nabízené služby:
  • Kadeřnictví
  • Prodlužování a zahušťování vlasů
  • Manikúra, nehtová modeláž

Kadeřnický salón Glanz zajišťují profesionální služby za ceny, které jsou velice příznivé. Salón Vás osloví pozitivní atmosférou a příjemným prostředím, snažíme se o vytvoření co největšího komfortu pro naše zákazníky. V našem týmu naleznete pouze talentované a školené kadeřníky, kteří neustále sledují moderní trendy – a díky tomuto se zúčastňují mnohých kadeřnických soutěží. Poradíme si se všemi typy a střihy účesů. Používáme přitom špičkovou vlasovou kosmetiku Wella Professionals. 

V roce 1995 založila Irena Nepomucká svůj první kadeřnický salon na Praze 6. Spokojených zákazníků stále přibývalo a tak začala hledat větší prostory. Tak vznikl nový salon na Praze 2 Myslíkova ul. Po úspěšném devítiletém provozování služeb vybudovala nový salon na Praze 2 Salmovská ul. kde působí do dnes. 

Kadeřnictví

Kadeřnictví

Náš kadeřnický salón nabízí veškeré kadeřnické služby pro dámy, pány i děti - a to i bez předchozího objednání a další atraktivní služby, prodlužování a zahušťování vlasů, manikúru – modeláž nehtů, poradenskou činnost a také prodej kosmetiky Wella Professionals.

Irena Nepomucká +420 728 669 981

Prodlužování a zahušťování vlasů

Prodlužování a zahušťování vlasů

Používáme vysoce kvalitní vlasové prameny z přírodních vlasů v různých délkách. Výběr odstínů z 90 různých variant, dále lze pramen barvit a přizpůsobit žádanému odstínu. Cena se určuje množstvím a délkou použitých pramenů. Nabízíme klientkám věrnostní program, kdy je možné získat výrazné slevy. Dále nabízíme prodej vlasové kosmetiky pro údržbu a prodloužení životnosti nastavených pramenů. Poradenství a jak správně pečovat o nastavované vlasy je samozřejmostí.

Monika Kůstová +420 777 309 406
Objednávky na tel.: +420 224 917 638

Manikúra a nehtová modeláž

Manikúra a nehtová modeláž

Provádíme šetrnější techniku prodlužování nehtů bez použití lepidla a tipů. V této technologii je narušení vlastního nehtu minimální. Cena 650Kč (v ceně – kompletní modeláž – prodloužení, bílá francie, manikúra). Péče o nehty na rukou i nohou je velice důležitá nejen pro vzhled, ale i pro zdraví a je vhodná nejen pro ženy, ale i pro muže, kteří o sebe pečují. 

Monika Kůstová +420 777 309 406

Přihlášení